‘’Kutia e Pandorës’’ është hapur nga Einxhel duke i mundësuar Ilirit të takojë vëllanë e tij.

Olti kishte udhëtuar nga Italia për të surprizuar vëllain e tij.

Mes lotësh dhe emocionesh Iliri u çmall me njeriun më të dashur të tij.

‘’Ka sakrifikuar shumë, sa herë e shikon më këput shpirtin. Është vëllai që kam kërkuar gjithmonë’’,- tha Iliri mes lotësh.

Nga ana tjetër vëllai u përpoq ta motivonte dhe t’i jepte mbështetjen për të vijuar lojën.

Top Channel