Spektakli i mbrëmshëm u finalizua me eleminimin e këngëtares Beatrix Ramosaj.

Kjo gjë ka pasuar në mërzitjen dhe shqetësimin e partnerit të saj, Donald Veshaj.

Teksa po pëgatiteshin për të shijuar darkën pas spektaklit, banorët e kanë këshilluar aktorin të mos mërzitet dhe të pranojë me pozitivitet kushtet e lojës.

Gjatë kësaj bisede Donaldi shprehu edhe merakun se me çfarë do të përballet Beatrix jashtë mureve të asaj shtëpie.

‘’Kam frikën e saj, nuk e di sesi është jashtë”,- tha ai.

 

FOTO GALERI
1/13

Top Channel