“Vëllai i Madh” këtë spektakël ka vendosur të surprizojë Tanin.

Surpriza e veçantë ishte nga djali dhe vajza e tij.


Ai u emcocionua shumë nga kjo surprizë dhe mes lotësh ka takuar të shtrenjtët e tij.

 

FOTO GALERI
1/5

Top Channel