Në pritje të binjakëve, Genta Ismajli ndan momentet e veçanta me ndjekësit

21/12/2021 18:21

Këngëtarja Genta Ismajli po shijon pritjen e ëmbël të dy binjakëve.

Artistja është shkëputur nga angazhimet profesionale, por në rrjetet sociale ka qenë mjaft aktive, duke ndarë momentet e bukura nga shtatzënia.

Genta dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta zbuluan dhe gjininë e binjakëve disa ditë më parë. Me një ceremoni madhështore, këngëtarja zbuloi se pret një djalë dhë një vajzë. Festën e organizuar, ajo e ndau me ndjekësit në “Youtube”.

Këngëtarja e “Level Up” ka zhvilluar disa foto sesione, ku në çdo foto theksohet barku i rrumbullakosur.

FOTO GALERI
2/16

Top Channel