Mbrëmjen e djeshme banorët janë ftuar në një festë ditëlindjeje.

Nje nga restorantet më të mira në Tiranë dje festoi 1-vjetorin dhe këtë ditë nuk dëshironin ta kalonin pa banorët e shtëpisë më të famshme.

Në një bisedë me banorët,Anotonela tha se Sarah ka qenë shumë e lumtur për njohjen me Pm por mbrëmjen e djeshme kjo gjë nuk u duk aspak kështu.

“Ti u dukshe sikur kishe shumë pëlqim për Pm,shumë e emocionuar për njohjen ndërkohë këtu po ju shoh pak më të ftohtë”,- i tha Antonela.

“Jo nuk na sheh të ftohtë por nuk mundesh t’ja ndalësh frymën njeriut.Unë edhe jashtë kamerave jam i njëjti,nuk jam shumë romantik,kam qejf ti lej hapësirë tjetrit”,-tha Pm.

Top Channel