Vetëm pak ditë më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të parë.

Çifti publikoi menjëherë fotot e para, ku dukej edhe barku i rrumbullakosur i moderatores, ndërsa krahas fotove shkruanin: “Ne të tre…”.

Menjëherë pas lajmit të bukur, ato u nisën për pushime në vendin përrallor. Nga vendi luksoz nuk kanë munguar as fotot e video në rrjetet sociale.

Marina herë pas here ka ndarë me ndjekësit imazhe teksa tregon se si rritet barku. E siç ndodh me pozat e saj, ato pëlqehen menjëherë shumë dhe marrin mijëra komente pozitive.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel