Qytetari bllokon rrugën për një orë, momenti epik kur policisë i soset durimi (Fotot)

31/07/2021 22:13

Një situatë e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Petro Nini Luarasi.

Banorët e zonës kanë dërguar në “ Ti raporton” çastet finale të zgjidhjes së ‘konfliktit’ mes qytetarit dhe policit.

Një qytetar ka bllokuar për një orë rrugën, ndërsa polici ka ndërhyrë duke negociuar me qytetarin. pas një ore qytetari ka pranuar të largohet dhe në atë moment forcat blu e ka kapur dhe shoqëruar në polici.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel