10 burra hyjnë në shtëpi dhe vjedhin sendet me vlerë, teksa të gjithë po flinin/ Loredana poston momentet e tmerrit

08/07/2021 16:49

Këngëtarja Loredana ka përjetuar një situatë të rendë, pasi 10 persona të armatosur kanë grabitir shtëpinë e saj.

Vetë artistja ka publikuar videon nga kamerat e sigurisë dhe thotë se e gjitha ndodhi kur ajo dhe familjarët ndodheshin në gjumë. Ajo është mirënjohëse Zotit që të gjithë janë shëndoshë e mirë, por tregon se i kanë marrë një send shumë personal. “Hajdutët vodhën të gjithë hard drive-n e kameramanit”, shkruan Loredana.

Artistja jeton në Gjermani, së bashku me Mozzik dhe vajzën e tyre, Hanën. Së fundi, ata janë rikthyer fuqishëm në muzikë, teksa “No rich parents” ka kapërcyer 11 milionë shikime në “Youtube”.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel