Një shi i rrëmbyer nisi mëngjesin e sotëm në Tiranë edhe pse temperaturat janë të larta.

Kjo zgjati për pak kohë dhe më pas sërish doli dielli në qiellin e kaltër. Shiu i papritur nuk do të prishë planet për në plazh apo pishina pasi sërish ka diell e temperatura të larta.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel