Gazetarja italiane e Euro 2020 shkakton trazira në internet/ I doli pjesa intime gjatë emisionit? (VIDEO)

25/06/2021 14:37

Gazetarja italiane Euro 2020, Paola Ferrrari, është krahasuar me Sharon Stone në skenën e filmit “Basic Instinct” pas një incidenti që tregoi pjesët intime të saj, por kjo e fundit mohon të mos ketë pasur të brendshme poshtë veshjes, ndryshe nga Stone në filmin e famshëm.

Prezantuesja e ‘Rai Ferrari’ ishte veshur me një fustan të zi të gjatë me këmbët e kryqëzuara në emission, ndërsa në një moment ajo ndërroi këmbët dhe disa shikues thanë që ajo tregoi pjesët e saj intime.

Por gazetarja me përvojë ka hedhur poshtë thashethemet, duke shpjeguar se “preferon shëndetin dhe higjienën”.

“Është bërë virale, ata po përdorin më shumë VAR (për këtë incident) sesa në fushë në Kampionatin Evropian”, tha Ferrari.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel