Në takim romantik me partnerin/ Rihanna takon këngëtarin shqiptar (Foto)

24/06/2021 19:00

Festim Rama është një këngëtar i ri shqiptar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Një natë më parë, artistja u pa në një ‘date’ me partnerin dhe duket se rastësisht Festimi ka takuar Rihannan.
Ai ka realizuar ‘cover’ disa këngë të yjeve botërorë, e disa prej tyre ka pasur rastin që edhe ti takojë nga afër.

Një ndër to është këngëtarja me famë botërore nga Barbadosi, Rihanna.
Festimi, i cili në publik njihet me nofkën ‘Kimi’, ka publikuar së fundmi në Instagram një ‘selfie’ të realizuar në krah të super yllit botëror.

Takimi i tyre ka ndodhur rastësisht gjatë një eventi të zhvilluar në qytetin e New Yorkut. “Shumë i lumtur që të shoh, të dua vajzë”, ka shkruar shqiptari në mbishkrimin e fotografisë./ Telegrafi

Top Channel