Berat ka qenë ndalesa e radhës e audicioneve të Për’puthen.

Ashtu si ne çdo qytet ku kane qene me pare ish konkurrentet edhe ne Berat janë pritur ne mënyre entuziaste.

Qytetare te moshave te ndryshme qe nga adoleshente deri ne mosha 82 vjeçare kishin dale per te pare nga afër personazhet e tyre qe gjithmonë i kishin pare nga televizori.

Te rinj nga Berati u bën pjesë e audicioneve te emisionit me te ndjekur te shqiptareve.

Per dy ish konkurrentet kalimi ne çdo qytet dhe pritja entuziaste ishte është një kënaqësi e veçantë.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel