Nëse jeni një nga 35 milion ndjekësit e Instagram-it të Hailey Bieber, ju e dini që ajo ka qenë me pushime në Haëai dhe ka postuar vazhdimisht nga ‘ditari’ i saj atje.

Në vendin tropikal, Hailey ka ekspozuar linjat trupore dhe ka treguar kohën e mirë që po kalonte me miken e saj. Por, ndjekësve u kanë rënë në sy bikinit shumëngjyrëshe, që menjëherë po kthehen në trend e po blihen nga vajzat në të gjithë botë.

Kritikët e konsiderojnë këtë model si një balancim mes dekoltesë dhe mbulimit dhe si të përshtatshme për t’u ndjerë komode dhe bukur njëkohësisht.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel