Jennifer Lopez merr sërish vëmendjen e mediave, pozon me policë

15/06/2021 03:13

Këngëtarja Jennifer Lopez i befasoi të gjithë me një foto të saj duke pozuar mes oficerëve të policisë.

Jennifer bëri fotografi për qëllimin e xhirimit të videos në Majami, ku tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj. Fotoja u shfaq gjithashtu në mediat sociale, ku shpejt u bë virale.

Këngëtarja dhe aktorja kishte veshur pantallona të shkurtra të shkurtra xhins dhe një këmishë. Ajo e përfundoi stilimin e saj me një kapele të kuqe, dhe vendosi flokët mbi gjoks. Oficerët pozuan të lumtur pranë saj me një buzëqeshje në fytyrë. Jay Lo gjithashtu shpërndau një foto nga videoja në profilin e saj.

“Ajo thjesht erdhi në vëmendjen tonë. Gjërat e mira po vijnë ”, shkroi ajo në Instagram.

Top Channel