Si personazh i dalë nga përrallat/ Kim Kardashian frymëzohet nga natyra për ‘look-un’ e ri, duke përdorur ngjyrën trend të sezonit

13/06/2021 22:39

E gjelbra është një nga ngjyrat më në trend të këtij sezoni.

Kim Kardashian vendosi të provojë një veshje, tërësisht në nuancat e jeshiles, në një ambient të arreduar me të njëjtën ngjyrë. Me flokët e derdhura me onde, thonj të gjata dhe kostumin e guximshëm, duket se influencerja është frymëzuar nga natyra për këtë fotosesion.

“Me fat”, shkruan 40-vjeçarja dhe e shoqëron komentin me një lule fatsjellëse tërfili.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel