Një këngë dedikuar të gjitha vajzave, me një videoklip tërësisht femëror nga Beatrix Ramosaj (Fotot)

12/06/2021 00:10

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është rikthyer me një publikim të ri, të veçantë nga çdo këngë tjetër e saj.

“Be my side” (Qëndro krah meje) titullohet kënga dhe thotë se është për të gjitha vajzat dhe gratë.

Videoklipi është po aq interesant sa dhe kënga. Në një ambient festiv, me drita, pije alkoolike, veshje ekstravagante, vajzat shijojnë kohën me njëra-tjetrën. Nuk mungojnë as shëtitjet me limuzinë në qytet, teksa Beatrix këndon: “miqtë janë për gjithmonë!”

FOTO GALERI
1/9

Top Channel