10 njerëz që ishin aq me fat, sa u martuan me të famshmit që kishin fiksim

12/06/2021 16:57

Ju mund të mendoni se personazhet e famshëm dalin vetëm me persona të tjerë të famshëm dhe do të keni të drejtë për pjesën më të madhe, por ka disa raste të rralla dhe të veçanta ku personazhet e famshëm dashurohen me njerëz ‘normal’.

Yje të tillë si Conan O’Brien, i cili e pa gruan e tij në audiencën e shfaqjes së tij, ose Steve Harvey, i cili tha publikisht se do të martohej me një nga të ftuarit në shfaqjen e tij komike të stand-up pasi ta kishte parë, provojnë se sa e papritur mund të jetë dashuria .

Ja 10 raste të tilla…

FOTO GALERI
2/10

Top Channel