Kim Kardashian habit me postimin e fundit: Uron Kanye West për ditëlindje dhe i bën deklaratën e dashurisë

08/06/2021 22:19

Kim Kardashian është divorcuar nga Kanye West por duket se marrëdhënia e tyre nuk është mbyllur njëherë e mirë.

Me një foto ku shfaqet me Kanye dhe tre fëmijët e tyre, 40-vjeçarja shkruan: Gëzuar ditëlindjen! Të dua për të gjithë jetën

Ndjekësit komentojnë se mes çiftit ka ende diçka, pavarësisht se në mediat sociale kanë qarkulluar lajme rreth debateve dhe zënkave mes tyre, që çuan më pas në divorc. Madje në episodin e kaluar të “Keeping Up With the Karashians” u transmetuar një debat i nxehtë mes çiftit, që në kohën kur është xhiruar seria, jetonin ende bashkë.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel