Basha uron besimtarët ortodoksë: Drita e ringjalljes i mbushtë zemrat tuaja me besim se e mira do të mundë çdo padrejtësi!

02/05/2021 09:20

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar të gjithë besimtarët ortodoksë për festën e Pashkëve.

“Të gjithë besimtarëve ortodoksë ju uroj nga zemra Gëzuar Pashkët!

Drita e ringjalljes i mbushtë zemrat tuaja dhe vatrat e çdo familje shqiptare plot me shpresë dhe besim se e mira do të mundë çdo sfidë, dhimbje dhe padrejtësi.

Zoti e bekoftë Shqipërinë!” shkruan Basha në një postim në facebook.

Top Channel