Rezultati negativ i PD në zgjedhje? Pas Fatos Hoxhës reagon dhe Arben Ristani: Nuk kish si ndodhte ndryshe

26/04/2021 13:05

Pas Fatos Hoxhës, ka ardhur edhe reagimi I ish Sekretarit të Përgjithshëm të PD Arben Ristani i cili ka kritikuar Lulzim Bashës për rezultatin negativ në këto zgjedhje.

Ai ka thënë se rezultati nuk kishte sit ë ndodhte ndryshe, duke goditur indirekt dhe kreun demokrat.

“Nuk kish si ndodhte ndryshe dhe nuk ndodhi nga budallallëku, por nga ligësia”,- shkruan Ristani.

Top Channel