Pak orë para takimit përmbyllës në kryeqytet, Rama publikon pamjet: Tirana e 25 prillit është lokomotiva e fitores së qytetarisë ndaj barbarisë

22/04/2021 16:43

Pasditen e sotme Partia Socialiste , në orën 18:00 te Sheshi Skënderbej zhvillon aktivitetin e madh përmbyllës të fushatës në Tiranë.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një pjesë të skenografisë së organizuar në sheshin ‘Skëndërbej’, ku shihen të vendosura në mënyrë strikte dhe me distancë sociale dhjetëra karrige.

“TIRANA e 25 Prillit Lokomotiva e Fitores së Dritës ndaj Errësirës, Qytetarisë ndaj Barbarisë, Punës ndaj Dhunës, Hijeshisë ndaj Shëmtisë, Shqipërisë ndaj Paudhësisë”, shkruan Kryeministri bashkangjitur videos.

Top Channel