Thirrja e kandidatëve socialistë në Durrës: Votoni PS-në dhe Edi Ramën

19/04/2021 15:42

Kandidatët socialistë të Durrësit i bënë thirrje qytetarëve që të mbështesin Partinë Socialiste dhe kryeministrin Edi Rama.

Në takimin e zhvilluar në Fermë-Xhafzotaj kandidatja Ana Dhamo kërkoi votën për 25 prillin.
Kandidati Alban Xhelili tha para banorëve se Partia Socialiste është alternative e vetme për të vazhduar projektet e nisura.

Ndërsa kryetarja e bashkisë Durërs Emiriana Sako foli për investimet që do të kryhen në njësinë administrative Rrashbull.

Top Channel