Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar se pas pak në aeroportin e Rinasit do të zbresin edhe 208 mijë vaksina të tjera.

“208 mijë vaksina të tjera zbresin pas pak orësh në Rinas”, shkruan Rama në facebook.

Ditën e sotme e ftuar në “Wake Up”, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu zbuloi se do të vijnë vaksina Pfizer dhe disa doza të tjera të vaksinës Sinovac.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel