Partia SocialDemokrate ka dorëzuar listat në KQZ pak para përfundimt të afatit kohor të pranimit të listave nga KQZ.

Edhe pse u fol shumë rreth kandidimit të tij, Tom Doshi kandidon në krye të listës në qarkun e Tiranës dhe Shkodrës. Ishte ambasadorja amerikane Yuri Kim e cila disa herë ka folur për kandidatët duke thënë se ato duhet të jenë të pastër dhe pa probleme me ligjin.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel