Ish-konkurentja e “Për’puthen” thotë se nuk ka asnjë marrëdhënie miqësore me Andin apo Melisën.

Në një video të Andit dhe Melisës, që qarkulloi në rrjetet sociale, dëgjohet një vajzë tjetër dhe fansat mendojnë se është Shqipja. Sipas tyre, pas debateve dhe akuzave te forta, tani Shqipja ka miqësi me ta.

Por ish-konkretja, e ftuar në “Shqipëria live” tha: “Nuk jam unë ajo vajza që qesh ashtu, fliste shumë shpifur, nuk mund të thoni që jam unë“.

Disa muaj më parë, ajo u përjashtua nga emisioni por vijon të jetë në qendër të vëmendjes me komentet e saj. Madje, ka qenë ndër të parat që tha se Andi dhe Tea po luajnë në emision dhe nuk janë çift i vërtetë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel