Të famshmet që refuzuan ndërhyrjet estetike, thjesht pranuan të plaken me kalimin e viteve (FOTO)

27/01/2021 21:49

Shumë njerëz mendojnë se ndërhyrjet estetike dhe bota e të famshmëve ecin paralelisht bashkë. Por mesa duket jo gjithmonë ndodh kështu.

Teksa ka shumë personazhe të njohur të ekranit që në mënyra të ndryshme promovojnë dëshirën dhe përpjekjet e tyre për të qëndruar të rinj, një pjesë tjetër zgjedh të ndjekë rrugën e ligjeve të natyrës, aty ku rrudhat nuk janë problem.

Këtu do të gjeni 5 gratë e famshme që kanë refuzuar ndërhyrjet estetike, dhe pranuan të plaken me kalimin e viteve:

FOTO GALERI
2/5
Helen Mirren - Në të 75-at, fituesja e çmimit Oscar, e cila shkëlqeu në filmin “The Queen” duket në formë tepër të mirë dhe bukuria e saj nuk ka aspak të bëjë me ndërhyrje estetike. “Nuk e kam dashur një lëkurë të lëmuar, ku mezi njihesh nga të tjerët”, tha ajo për “DailyMail”. Duket se sekreti qëndron te një grim i mirë dhe një model interesant flokësh.

Top Channel