Nuk flet me nënën e saj pas akuzave të Fatjonit/ Melisa përlotet për krisjen e marrëdhënies

10/01/2021 22:38

Melisa deklaroi sonte në “Përputhen Prime” se nuk flet me nënën e saj, pas akuzave të bëra nga Fatjoni se ajo kryen marrëdhënie seksuale me një djalë, për të cilin portalet aluduan se është Andi.

“Nuk flas me mamanë time për shkak të kësaj situate. Ajo e di shumë mirë se kush jam dhe si jam, por duke qenë një epokë tjetër. Ajo nuk do më hedhë kurrë në rrugë se jam fëmija i saj, por normalisht që do ketë kritika. Akuzat e Fatjonit dhe aludimet e publikut e kanë prekur”, deklaroi Melisa, e cila mohoi marrëdhënien me Andin.

Marrëdhënie seksuale me Andin? Melisa tregon të vërtetën për foton që ka pushtuar rrjetin

FOTO GALERI
1/10

Top Channel