Marrëdhënie seksuale me Andin? Melisa tregon të vërtetën për foton që ka pushtuar rrjetin

10/01/2021 22:11

Disa puntata më parë, Fatjoni e akuzoi Melisën se kryente marrëdhënie seksuale me një djalë, pa cilësuar nëse personi në fjalë ishte brenda apo jashtë programit.

Në media u aludua se djali me të cilin kishte kryer marrëdhënie seksuale Melisa ishte Andi. Në emisionin “Përputhen Prime”, e reja e mohoi këtë gjë.

Ajo tha se fotoja që qarkulloi në rrjet me të dhe Andin është bërë në ambientet e Top Channel.

“Nuk kam çfarë të them. Kjo foto është e zvogëluar. Këtu jemi në ambientet e Topit. Thjesht është zmadhuar kjo foto “, tha Melisa.

Arjan Konomi tha se mes Andit dhe Melisës ka patur afrimitet, por duhet kujtuar edhe fakti se në vend ka shumë portale, të cilat abuzojnë.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel