Donald Trump dhe Joe Biden

Donald Trump i ka uruar shërim të shpejtë presidentit të zgjedhur të SHBA-së dhe në të njëjtën kohë rivalit të tij Joe Biden.

Deklarata erdhi disa orë pasi ekipi i Biden konfirmoi lëndimin e tij, duke thënë se 78-vjeçari shtrembëroi kyçin e këmbës ndërsa luante me qenin e tij Major dhe do të kontrollohej nga një ortopedist.

Përmes Twitter, Trump  tha thjesht: “Shërim të shpejtë!”.

Top Channel