Pogradec/ Minoreni vjedh celularin në dyqan dhe ia mbath

27/11/2020 14:47

Informacione paraprake raportojnë se një minoren në Pogradec ka vjedhur në një dyqan Vodafone, një celular dhe më pas është larguar.

Ngjarja ka ndodhur rreth 1 orë më parë.

Ndërkohë policia është vënë në kërkim të tij.

Top Channel