Pamjet/ Nuk e paguan, punëtori hakmerret ndaj pronarëve, prish shtëpinë që ndërtoi

26/11/2020 17:59
Punëtori duke prishur shtëpinë

Një video e punëtorit që prish shtëpinë e sapondërtuar është bërë virale së fundmi.

Pasi mbaroi dy shtëpitë, pronarët nuk e kanë paguar dhe ai ka zgjedhur që t’i prishë.

Sipas Daily Mail, Ai shihet duke hequr copa muri me një çekiç ndërsa kolegët e tij përpiqen ta qetësojnë.

Burrat në video kanë veshur xhaketat e punës me emrin e një kompanie ndërtimi me bazë në Essex. Një nga personat dëgjohet  duke thënë “Toni, qetësohu, eja këtu shok, çfarë po ndodh?”

FOTO GALERI
1/7

Top Channel