Burri “përplas” përtokë nusen në ditën e dasmës (FOTO)

24/11/2020 14:30

Një nuse ka ndarë me të gjithë momentin që i “shkatërroi” dasmën. Në një video të publikuar në “Tik Tok”, nusja shihet e pozicionuar e ulur në mes të pistës së kërcimit. Pranë saj ndodhet bashkëshorti i saj i ardhshëm, me këmishë të zbërthyer e që nis të bëjë një kërcim sensual për të.

Por në një moment, ai e ngre këmbën më shumë seç duhet dhe si pasojë godet bashkëshorten, e cila përfundon përdhe.

Ky moment sa qesharak aq edhe i dhimbshëm është publikuar nga vetë nusja me mbishkrimin: “Ja si burri im na shkatërroi pjesën e dasmës”.

Top Channel