Pamjet virale të Australisë, mbi 52 mijë tifozë duke parë ndeshjen (Fotot)

19/11/2020 08:55
Tifozë në Australi

Pamjet e stadiumit në Australi me mbi 52 mijë tifozë janë bërë virale në të gjithë botën.

Nën një kohë kur rregullat bazike të jetesës janë mbajtja e distancës, për shkak të përhapjes së COVID-19, Australia ecën në anë të kundërt me botën.

Tifozët janë mbledhur në grumbull në event dhe asnjë nuk ka vënë maskë, duke përcjellë një panoramë sikur të ishim në një kohë tjetër dhe jo në një kohë kur COVID është kthyer në një kërcënim për të gjithë planetin.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel