Trejsi Sejdini është një nga modelet më të pëlqyera nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht poston foto provokuese në rrjet, për të mbajtur të përditësuar fansat e saj. Kështu ka ndodhur dhe së fundi, ku Trejsi shfaqet e gjitha e zhveshur në vaskë. Pjesët intime ajo i ka mbuluar me shkumë dhe sigurisht që ka ngacmuar imagjinatën e fansave.

“Duke bërë dallgë”, ka shkruar modelja krahas fotos provokuese.

Gjithashtu edhe komentet janë të shumta dhe të ndryshme.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel