Dalin fotot/ Kërcim “të nxehtë” me një bionde, si e festoi Princi William natën e fundit të beqarisë

15/11/2020 11:22

Tabloidi britanik “Daily Mail” ka publikuar disa foto, ku thuhet se shfaqet Princi William në natën e fundit të beqarisë. Në foto shihet princi teksa kërcen me një vajzë bionde.

Sipas “Daily Mail”, i dyti në radhë për fronin mbretëror e ka tepruar me alkoolin dhe nuk do t’ia dijë për asgjë.

Këto poza janë shkrepur në një bar në Londër, kur Princi William ishte 25 vjeç dhe po shijonte natën e tij të beqarisë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel