Trajneri i Kukësit, Skënder Gega ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Tropojani nuk e ka drejtuar ekipin e tij në ndeshjen e sotme ndaj Besës për 1/8 e finalëve të Kupës së Shqipërisë.

Kukësi arriti të fitonte me rezultatin 2 me 1 ndaj ekipit kavajas dhe u kualifikua për në raundin tjetër.

 

Top Channel