Çiklisti e pëson keq, bie mbi kaktuse/ Shtrohet me urgjencë në spital (VIDEO)

12/11/2020 13:13

Një çiklist amator u dërgua me urgjencë në spital për të hequr mijëra ferra pasi u përplas mbi kaktuse gjatë një gare në Argjentinë.

Diego Moreno – i cili ra në një gropë kur hipi në maloren në zonën e Parkut të Qytetit të Buenos Aires – dhe u ndihmua nga vendasit pas rënies së tij.

Ata që ndihmuan çiklistin hoqën mijëra ferra nga trupi i tij, por Moreno u shtrua në spital për të parë plagët e marra.

Top Channel