Pamje të rënda/ Në një restorant të Wuhan-it! Kuzhinierët mbledhin mishin nga dyshemeja dhe ngjeshin me këmbë…

11/11/2020 20:40

Një video tronditëse vjen nga qyteti ku lindi pandemia e koronavirusit, Wuhani.

Në pamjet në fjalë shfaqen kuzhinierët e një restoranti duke përgatitur ushqimin në mënyrë mjaft të pështirë. Njëra nga punonjëset shihet duke mbledhur mishin e shpërndarë në dysheme, ndërsa tjetri, shihet duke ngjeshur me këmbë sallatën që po përgatiste.

Imazhet kanë shkaktuar mjaft reagime negative në rrjete sociale, ndërsa deri më tani nuk dihet nëse autoritetet kanë reaguar për këtë ngjarje të pazakontë.

Top Channel