Kategoria Superiore/ Mbyllen në barazim pjesët e para të dy ndeshjeve të fundit

04/11/2020 17:36

Janë mbyllur në barazim  pjesët e para të dy ndeshjeve të fundit të Kategorisë Superiore.

Ndeshja midis Teutës dhe Skëndërbeut u mbyll në shifrat 1-1,  durrsakët me anë të Rubin Hebajt kaloun në avantazh, ndërsa për të baraspeshuar rezultatin mendoi mbrojtësi korççar Jorgo Meksi.

Gjithashtu edhe pjesa e parë e sfidës midis Vllaznisë dhe Apolonisë u mbyll me rezultatin e bardhë 0-0.

Top Channel