Larg vëmendjes së publikut, duke u përpjekur ta mbajë lumturinë e saj për vete, Bella Hadid gëzon përqafimin e të dashurit të saj të ri, jo më pak dhe jo më shumë se pasardhësi i legjendës së Hollywood-it, Jack Nicholson.

Burime pranë çiftit konfirmuan për “Page Six” se Bella Hadid dhe Duke Nicholson janë parë me njëri-tjetrin në fshehtësi për më shumë se një muaj, dhe takimi i tyre në Nju Jork thuhet se ishte fatal.

Së bashku ata festuan datëlindjen e Bella-s vetë, para se ajo dhe miqtë e saj më të mirë të shkonin në një pushim të shkurtër.Manekinia e njohur mbushi 24-vjeç javën e kaluar dhe ajo i mori miqtë e saj me pushime me aeroplan privat, nga ku postoi foto në Instagram.

“Ndihem vërtet me fat … Unë pothuajse gjithmonë anuloj të gjitha festat e datëlindjes, kështu që këtë vit vendosa të marr miqtë e mi të mrekullueshëm në një aventurë të jetës”, ka shkruar ajo.

Dhe para se të shkonte në një udhëtim në ëndërr, ajo kënaqej të ishte larg mediave sociale dhe njerëzve me të dashurin e saj të ri. Duke Nicholson 20-vjeçar ndoqi gjurmët e gjyshit të tij të famshëm, kështu që në vitin 2019 ai kishte një rol në filmin horror “Us”.

Ai aktualisht po kryen regjinë e filmit “Dreamland” me Gary Oldman, Armie Hammer dhe Evangeline Lilly. Para lidhjes së saj me Nicholson, Bella ishte në lidhje me reperin The Weeknd.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel