Një tërmet ka lëkundur vendin tonë para pak minutave.

Mësohet se epiqendra ishte në Detin Adriatik 11 kilometra në Veriperëndim të Durrësit dhe 36 kilometra nga Tirana. Thellësia e këtij tërmeti me magnitudë 3.5 të shkallë rihter ishte 30 kilometra.

Ndërkohë ESMC i ka konsideruar lëkundjet të shkallës 3.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel