Kryeministri Edi Rama ka postuar ne profilin e tij në Facebook pamjet nga rruga e Arbërit.

Sipas Ramës puna për ndërtimin e rrugës po vazhdon me ritme të larta dhe deri tani janë realizuar 60% të punimeve.

Ja postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES ?

dhe me pamjet më të fundit të punës në RRUGËN E ARBËRIT, ku puna vijon me ritme të larta e deri sot është realizuar 60% e projektit, ju uroj një ditë të mbarë?

#DIBRAqëDUAM❤️
#ShqipëriaqëDuam??

 

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fedirama.al%2Fvideos%2F790854301726022%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true”></iframe>

Top Channel