Teksa globi gjendet në një përballje të vazhdueshme me pandeminë Covid-19, njerëzimi duket se po përpiqet me çdo kusht t’i ruajë zakonet e jetës “normale”.

Një shëtitje buzë detit, shezlongë të mbushur plot e përplot dhe çaste lumturie, pa menduar rreth një infektimi të mundshëm. Më poshtë do të gjeni fotografi të shkrepura sot, më  22 gusht në Malin e Robit.

 

FOTO GALERI
1/26

Top Channel