Një aksident ka ndodhur te kryqëzimi i Blinishtit në Lezhë.

Mësohet se janë përplasur dy automjete dhe kanë mbetur të lënduar dy persona.

Aktualisht policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimet përkatëse.

Top Channel