Gramsh/ Gjendet i mbytur në rezervuar një 40-vjeçar, policia: Ishte me probleme mendore

19/08/2020 21:24
Foto ilustruese

Gramsh-  Në fshatin Duzhë, Gramsh, është gjetur i mbytur në rezervuar shtetasi V.L., 40 vjeç,  banues në fshatin Duzhë , Gramsh, me probleme mendore

Nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune. Vijon puna për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel