E dashura e Lautaro Martinez jep lajmin e madh, dyshja është në pritje të…

11/08/2020 20:38

Pas kualifikimit të Inetrit në gjysmëfinalen e “Europa League”, ka mbërritur një lajm i mirë për Lautaro Martinez.

E dashura e sulmuesit, Augustina Gandolfo, pak momente pas fitores së zikaltërve, ka njoftuar në rrjete sociale se dyshja është në pritje të fëmijës së tyre të parë.

“Edhe pse me frikë e pasiguri, kemi shumë përpara për të mësuar. Por me shumë dashuri, po presim dashuri. Lautaro të dua sa jeta ime. Gjithmonë të tre këtu për të mbështetur njëri-tjetrin”, shkroi modelja.

Ndërkaq, “El Toro” nuk po kalon një moment të mirë në fushat e blerta, kjo pasi ai kohët e fundit është lidhur për një kalim të mundshëm tek Barcelona. Leo Messi mezi pret që të ketë shok reparti “demin” zikaltër dhe duket se edhe 22-vjeçarin e tundon jo pak kjo ide.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel