Nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën shumë thashetheme (FOTO)

01/08/2020 17:19

Realiteti sot është se fustanet e bardha të nusërisë së personazheve të famshme janë të diskutuara më shumë se sa lajmet politike.

Veshjet e këtyre yjeve bëhen trend dhe shumë vajza zgjedhin që në dasmat e tyre të veshin një të ngjashëm.

“Bright Side” ka kërkuar për disa nga fustanet e bardhë nga të gjitha kohët nga vajzat e njohura të ekranit. Këtu do të gjeni 11 nuset e famshme që kanë krijuar histori me veshjet e tyre dhe kanë ndezur shumë thashetheme.

FOTO GALERI
1/11
Meghan Markle

Top Channel