Një djalë i vogël, ka marrë vëmendjen e të gjithëve në dasmën e motrës së tij.

Ai është parë duke interpretuar si një kërcimtar profesionist, gjë e cila u vu re dhe nga të pranishmit.

Ambienti me dritat rozë dhe blu, si edhe interpretimi i djaloshit, e kthyen të gjithë skenën në një gjë tejet interesante.

Video e këtij momenti është bërë virale në rrejte sociale dhe në drejtim të saj kanë vërshuar miliona pëlqime.

 

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel