Dëshironin foto perfekte nga pushimet, por doli diçka që u prishi planet (FOTO)

31/07/2020 19:15

Kur vjen sezoni i pushimeve, të gjithë presin me padurim që të bëjnë gati valixhet dhe të nisen drejt destinacionit që kanë zgjedhur për t’u relaksuar.

E sigurisht, një aparat fotografik është një element thelbësor për të marrë në një udhëtim. Nëse shkoni në plazh, shkoni në ski, ose eksploroni vendet kulturore, duhet të siguroheni që të realizoni fotografi sa më të bukura që t’i keni kujtim.

Por jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç i kishit planifikuar, e këtë e vërtetojnë edhe këto fotografi të njerëzve të ndryshëm nga pushimet e tyre.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel