VIDEO/ Refuzonte të mbante maskë, e moshuara dhunon brutalisht mbesën e mitur

22/07/2020 21:28

Kina është i pari vend në botë që u përball me pandeminë e koronavirusit, e si rrjedhojë vigjilenca dhe kujdesi në mesin e qytetarëve është tepër i lartë.

Një e moshuar kineze, është filmuar brenda një treni duke goditur disa herë me shuplake mbesën e caj, e cila refuzonte të mbante veshur maskën mbrojtëse.

Pamjet amatore të filmuara në metronë e Shangait, shfaqin të moshuarën duke goditur fëmijën së paku tre herë me shuplakë.

Ky veprim i gruas ka hasur reagimin e shumë pasagjerëve, të cilët i kërkuan llogari asaj se përse po godiste vogëlushen.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel